Logo

Dnes/
20/07/2024

Fólie a pásky

fólie a pásky

Tlačte na fólie, sáčky a pásky nielen v potravinárskom priemysle. Rýchlo, spoľahlivo a čitateľne. Máme tlačiarne pre automatizované značenie, ktoré nezastaví ani nerovný povrch naplneného vrecka.

U termotransféru sa farba prenesie na značený povrch teplom. To zaistí maximálnu oteruodolnosť a životnosť kódu. Výhodou je vysoké rozlíšenie, dokonca pre veľmi malé fonty. Termotransfér umožňuje značenie fólií len pred naplnením. Plochý materiál musí prejsť strojom, kde sa potlačí, naplní, zataví a nastrihá na jednotlivé vrecká.

Kontinuálny inkjet – to je univerzálne riešenie pre tlač na fólie a vrecká v potravinárstve. Poradí si aj so značením naplneného vrecka. Tlačí rýchlo, kontrastne a trvanlivo.

S cartridge technológiou dosiahnete značenie na priemyslové obaly vo vysokom rozlíšení. Ľahko sa obsluhuje, ale nehodí sa do prašnej prevádzky.

Film laser využijete pre značenie hliníkových fólií, napríklad vreciek so zemiačikmi. Predstavuje výborne čitateľnú alternatívu potlače fólií, naviac s minimálnymi prevádzkovými nákladmi.

DOD inkjet potlačí veľké plochy a objemné výrobky. Tiež vo veľmi náročnom priemyselnom prostredí.

Etikety zaistia 100% čitateľnú potlač vždy, keď nechcete značiť priamo na produkt.