Logo

Sme výhradný zástupca, partner a dodávateľ
spoločnosti LINX pre Slovenskú republiku.

LINX PRINTING TECHNOLOGIES LTD

Linx je medzinárodne uznávaný dodávateľ v oblasti priemyselných ink jet tlačiarní, laserových kódovacích zariadení a termotransferových tlačiarní. Od roku 1987 dodáva špičkovú technológiu, ktorá pomohla organizáciám na celom svete zvýšiť ich produktivitu a zároveň výrazne znížiť celkové náklady na prevádzku. Produkty Linx sú neoddeliteľnou súčasťou tisícov výrobných liniek po celom svete. Filozofiou Linx je neustále zlepšovanie, presvedčenie, že najlepšie môže byť robené vždy ešte lepším. A je to tak dôležité dnes, ako to bolo pred 25 rokmi.

Sídlo: Linx House, 8 Stocks Bridge Way, Compass Point Business Park, St Ives, Cambs, PE27 5JL Velká Británie

Web: www.linxglobal.com

Ponúkame produkty
aj ďalších výrobcov

MATTHEWS MARKING SYSTEMS

Jedná sa o americkú spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už 150 rokov. Hlavnou špecializáciou tejto spoločnosti sú DOD systémy, ktoré dodáva na trh. Sú jednoduché a veľmi ľahko integrovateľné do akejkoľvek výrobnej prevádzky.

Sídlo: 6515 Penn Avenue Pittsburgh, PA 15206, USA

Web: www.matthewsmarking.com

BLUHM SYSTEME GMBH

Ide o nemeckú spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1968. Navrhuje najoptimálnejšie riešenie pre svojich zákazníkov. Ich hlavným portfóliom je výroba etikiet, aplikátory etikiet. Táto spoločnosť je tiež zapojená do systému vývoja RFID technológie, ktorá je považovaná za priameho nástupcu čiarových kódov.

Sídlo: Maarweg 33D-53619 Rheinbreitbach, Německo

Web: www.bluhmsysteme.com

DATAMAX

Americká firma DATAMAX je známa vo svete svojimi zariadeniami na tlač čiarových kódov. Značka DESIGN BY DATAMAX je emblém, ktorý značí kvalitu a spoľahlivosť zariadenia od firmy DATAMAX.

Zebra

Zebra je globálny líder rešpektovaný pre inovácie a spoľahlivosť. Zebra ponúka technológie, ktoré umožňujú organizáciu aktív, majetku, osôb a transakcií, umožňuje organizáciám dosiahnuť väčšiu obchodnú hodnotu. Medzi rozsiahle portfólio spoločnosti patrí technológia značenia a tlače, vrátane RFID.

MACSA ID

Je španielskym dodávateľom laserovej technológie. Od roku 1990 sa zaoberá jej vývojom a výskumom, takže sa snaží svoje produkty neustále inovovať. U zákazníkov je obľúbená pre svoj intuitívny ovládací softvér. Svoje produkty predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Sídlo: Pol. Ind. Santa Anna, 08272 Sant Fruitós de Bages (Barcelona), Spain

Web: www.masca.com

Carl Valentin

Carl Valentin je popredný výrobca stolných tlačiarní. To, čo začalo ako továreň na etikety v roku 1918, sa vyvinulo v jedného z popredných výrobcov etiketovacích systémov – s predajnými trhmi po celom svete.

Spoločnosť Carl Valentin vyvíja, vyrába a predáva multifunkčné systémy pre tlač etikiet. Samostatné moduly, vstavané moduly, jednotky priamej tlače alebo špeciálne riešenia, ktoré vyrábajú etikety s čiarovým kódom a jednoduchým textom vo všetkých mysliteľných formátoch pomocou priamej termotlače alebo termotransferovej tlače - starostlivo doplnené vďaka pohodlnému softvéru pre navrhovanie štítkov a veľkému množstvu možností zodpovedajúceho príslušenstva.

Sídlo: Neckarstraße 78-86/u. 94, 78056 Villingen-Schwenningen, Německo

Web: www.carl-valentin.de

BOFA International

BOFA International je svetovým lídrom v extrakcii a filtrácii.

Spoločnosť má už 30 rokov skúseností s poskytovaním riešení na odsávanie výparov, ktoré sú spoľahlivé, vysoko kvalitné a majú nízke náklady na prevádzku po celú dobu životnosti. Ich odborné znalosti sú dobre implementované a rokmi preverené, pravidelne testované a dôveryhodné pre podnikateľov všetkých veľkostí. Odvetvia, ktoré vyžadujú tieto špecifické produkty a riešenia, zahŕňajú všetky odvetvia vrátane lasera, elektroniky, strojárstva, tlače, 3D tlače, zubného, ​​lekárskeho, farmaceutického a kozmetického priemyslu.

Sídlo: Poole, Velká Británie

Web: https://bofainternational.com/