Logo

O nás

Profesionalita. Úprimnosť.
Spolupráca.

To sú hodnoty, na ktorých v techMARK staviame už 25 rokov. Na našej práci je to poznať. Získali sme si dôveru špičkových výrobcov značiacej techniky, pre ktorých zaisťujeme výhradný dovoz do SR. A vďaka nášmu prístupu sa zo zákazníkov stávajú dlhodobo spokojní partneri.

Dôležitým sú
hlavne ľudia

Naša práca sa točí okolo značiacich strojov a tlačiarní. Automatizáciu a robotizáciu máme v krvi. Ale zároveň si uvedomujeme, že dôležití sú hlavne ľudia. Takí, ktorí rozumejú tomu, čo robia. A práca pre nich nie je len miestom, kam si chodia zarobiť na chlieb. Je to pre nich kus života, na ktorý sú hrdí.

 
špecialistov
 
medzinárodné certifikácie ISO
 
rokov na trhu
 
 
fantastický servis

História
firmy

1993


Založenie spoločnosti
Bottling s.r.o.

 

V roku 1993 bola založená spoločnosť Bottling s.r.o., ktorá sa zaoberala predovšetkým technológiami, ktoré boli určené na fľašovanie (preto názov Bottling – fľaša). Fľaše bolo potrebné označiť dátumom výroby, spotreby, čiarovými kódmi, etiketami atď. Spoločnosť Bottling zareagovala na narastajúci dopyt po značiacich technológiách a chopila sa tejto príležitosti.

1996


Získanie výhradného zastúpenia Linx Printing Technologies Ltd.

 

Najdopytovanejšou technológiou 90. rokov bol kontinuálny inkjet. Spoločnosti Bottling s.r.o. sa podarilo získať výhradné zastúpenie uznávanej britskej značky Linx Printing Technologies Ltd, pôsobiacej na trhu od roku 1987.

1998

 

Otvorenie pobočky Bottling s.r.o. na Slovensku.

 

Stále častejšie prichádzali dopyty z priľahlého zahraničia, preto Bottling s.r.o. expandoval na Slovensko a v roku 1998 otvoril svoju prvú pobočku v zahraničí.

2000

 

Zmena názvu spoločnosti na Bottling Printing s.r.o.

 

V priemyselnom svete sa spoločnosť Bottling s.r.o. čoskoro stala známou a prémiovou značkou, zaručujúcou kvalitu a spoľahlivosť. Nebolo teda jednoduché zmeniť jej názov. Označenie Bottling zostalo zachované a bolo pridané slovo Printing (označenie, tlač).

2000

 

Získanie výhradného zastúpenia Bluhm Systeme GmbH

 

S novými smernicami a povinnosťami značenia výrobkov stúpal dopyt po technológii aplikovania etikiet. Spoločnosti Bottling Printing s.r.o. sa podarilo získať ďalšieho významného partnera - spoločnosť Bluhm Systeme GmbH. Táto nemecká spoločnosť vyrába precízne systémy už od roku 1968.

 

2001

 

Získanie výhradného zastúpenia Matthews Marking Systems

 

Dominantnú pozíciu na trhu spoločnosť Bottling Printing s.r.o. udržala aj vďaka ďalšej ponúkanej technológii - Drop on Demand. Špecialista na DOD systémy je americká spoločnosť Matthews Marking Systems, ktorá pôsobí na trhu už 150 rokov.

2005

 

Založenie pobočky v Rumunsku

 

Zahraničný dopyt naďalej rástol a expanzia do Rumunska prebehla v roku 2005.

2006

 

Certifikáty ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001

 

Spoločnosť sa v roku 2006 stala držiteľom troch medzinárodných certifikátov kvality ISO, ktoré doteraz napĺňa aj nad rámec povinností.

2011

 

Nová budova spoločnosti

 

Firma sa postupne rozrastala o zamestnancov, dodávateľov, zákazníkov as tým samozrejme spojené dodávky technológií, spotrebného materiálu, ale aj vybavenie dielne. Spoločnosť zrekonštruovala starú budovu, vybudovala kancelárske priestory a samostatnú dielňu.

 
2012

 

Rozšírenie výroby a výsek etikiet

 

Nová prevádzkareň umožnila spoločnosti ďalej rásť, rozširovať výrobu a predovšetkým sa zdokonaľovať v automatizácii a pracovať na zložitých projektoch.

2015

 

Založení Volarik Capital

 

V roku 2016 bola založená česká investičná skupina Volakrik Capital, ktorá okrem Bottling Printing a ďalších aktivít v oblasti priemyslu zastrešuje aj projekty z oblasti hospitality a developmentu.

2017

 

Získanie zastúpenia HGTECH

 

Firma Bottling Printing sa stala hlavným distribútorom laserovej technológie austrálsko-čínskej spoločnosti HGTech/HGFarley, ktorá patrí medzi najväčšie spoločnosti svojho druhu na svete s viac ako 12.000 zamestnancami a ktorá vo svojom čínskom stredisku vybudovala vlastnú univerzitu zameranú na tieto moderné technológie. HGTech. Má viac ako 40 rokov skúseností s laserovou technológiou a úzko spolupracuje s nadnárodnými gigantmi, ktorým záleží na dokonalosti, ako je napríklad APPLE alebo SIEMENS.

2023

 

Zmena firemnej identity na Slovensku

Slovenská spoločnosť BPrinting k dátumu 23.3.2023 zmenila názov na techMARK SK.

Partneri
a dodávatelia

Máme dôveru špičkových výrobcov, pre ktorých zaisťujeme výhradný dovoz do SR.

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že naša spoločnosť BPRINTING s.r.o., mení s účinnosťou od 23.03.2023 názov i logo na techMARK SK s.r.o.
logo-bot