Logo

Dnes/
18/04/2024

Piezo systémy

Tlačí na savé materiály

Piezo systém ponúka tlač znakov vo vysokom rozlíšení. Tlačte na papier, kartón či drevo. Text, čiarové kódy i grafické prvky. Trident tlačiarne veľkých znakov vám zaistia priemyselné značenie, ktoré drží. Spoľahlivo.
V tlačovej hlave sa skrývajú piezo kryštály, ktoré reagujú na elektrické signály. Pri prechode elektrického prúdu sa zvýši tlak v tryske - tým sa vystrelí kvapôčka atramentu na potlačovaný materiál. S vysokou presnosťou. Jedna kvapka ako druhá. Výsledkom je značenie vo vysokom rozlíšení.

A čo je najlepšie? Celé to trvá len pár mikrosekúnd. Preto značíte s piezo technológiou rýchlosťou až 60 m / min. 

Skvele funguje aj v náročnom prostredí 

Trident tlačiarne si poradia aj v náročnejšom prostredí. Atrament je na olejovej báze, preto je menej náchylný na zaschnutie v tlačovej hlave. Pre kvalitnú potlač Trident technológiou ale existuje jedna dôležitá podmienka - výrobok musí byť pri aplikácii bezchybne zaistený proti pohybu.

Ideálne pre sekundárne obaly 

Trident technológia predstavuje jednu z najnovších technológií priemyselného značenia. Ideálne riešenie pre značenie na sekundárne obaly. 

Trident zařízení

MATTHEWS T-SÉRIE

MATTHEWS T-SÉRIE

Značenie savých materiálov

Trident tlačiareň s ovládacou jednotkou MPERIA vám zaistí perfektne čitateľný potlač savých materiálov. Vysoké rozlíšenie až 640 dpi. Veľkoformátová tlač na plochu až 10 metrov. O 35% nižšia spotreba atramentu ako u konkurenčných značiek. Nerobte pri značení kompromisy.

MARK-O-PRINT X1JET MX

MARK-O-PRINT X1JET MX

Tlač veľkých znakov

Kompaktný a cenovo dostupný značiaci systém vhodný na tlač veľkých znakov. Tridentovú technológiu využijete najmä na značenie na rovné a savé povrchy. Tlačí rýchlo a spoľahlivo. Cenovo výhodný variant značenia na kartón.